Konferences lektori

Jauno bibliotēku un informācijas speciālistu
KONFERENCE

Vieta | Programma | Lekciju materiāli | Lektori Atbalstītāji | Reģistrācija

Jānis Briedis


Jānis ir sociologs un vadības zinību maģistrs ar specializāciju sabiedrības vadībā, apguvis Latvijas Universitātes doktora studiju programmu un pašreiz turpina izstrādāt promocijas darbu par elektroniskās pārvaldes attīstības jautājumiem, vada vairākus lekciju kursus Latvijas Universitātē un Ventspils Augstskolā. Jānim ir vairāk kā 15 gadu pieredze dažādu informācijas sistēmu izstrādes un ieviešanas projektu vadībā. Kopš 2010. gada piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ERAF projekta ietvaros izstrādājamo informācijas sistēmu izveidē, sākot ar prasību formulēšanu, vada resursu agregatora un digitālo objektu vadības papildinājumu izstrādes projektus. Jauno speciālistu konferencē Jānis pastāstīs par inovāciju nozīmi bibliotēkās un dažādiem jaunu informācijas sistēmu ieviešanas aspektiem.

Silva Suhaņenkova


Silvas darba vieta nu jau piekto gadu ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes bibliotēka. Maģistra darbs, absolvējot Latvijas Universitātes Informācijas un bibliotēku studiju nodaļu, bija par Tīmekļa 2.0 tehnoloģiju izmantošanas iespējām akadēmiskajās bibliotēkās. Darbs ar studentiem, kuri ir ļoti atvērti komunikācijai un visam jaunajam, ir iespēja šīs jaunās tehnoloģijas izmēģināt praksē. Vienlaikus atrašanās tik dinamiskā vidē arī ‘prasa’ būt lietas kursā par aktuālo. Jauno speciālistu konferencē Silva iepazīstinās ar savu pieredzi darbā ar sociālajiem medijiem un dos praktiskus padomus to izmantošanā.

Ilze Marga


Ilzei ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze bibliotēkā, no kuriem lielāko daļu viņa ir pavadījusi strādājot Rīgas Centrālajā bibliotēkā. Pēdējie pieci gadi ir aizritējuši darbā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazajiem pacientiem “Saulaino dienu bibliotēkā”, kas prasa nemitīgi attīstīt savu profesionalitāti un personīgās izaugsmes iespējas. Jauno speciālistu konferencē Ilze uzstāsies par tematu lietotājorientēta bibliotēka.

Silvija Tretjakova


Silvijas vienīgā darba vieta ir Latvijas Nacionālā bibliotēka, kur viņa ir nostrādājusi jau 30 gadus, lielāko daļu sava darba mūža veltot tieši pakalpojumiem bērniem un jauniešiem bibliotēkās. Viņai ir maģistra grāds bibliotēkzinātnē un informācijā. Viņu raksturo izdoma un enerģija, rutīnas noliegums, prasme ieraudzīt iespējas un pieņemt izaicinājumus. Silvija ir Latvijas Bibliotekāru biedrības priekšsēdētāja, jauno speciālistu lobijs šajā profesionālajā organizācijā, izstrādājusi un īstenojusi desmitiem projektus gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Jauno speciālistu konferencē Silvija vadīs nodarbības projektu izstrādē, iepazīstinot ar savu pieredzi, kā no idejas tikt līdz rezultātam.

Advertisements

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s