Santa Rukmane

Santa visbiežāk ir labvēlīgi noskaņota, atbildīga un kārtīga bibliotekāre, kura kopš 2010. gada strādā Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB). Sākotnēji pusotru gadu izbaudījusi t.s. Maskavas forštates labumus, strādājot RCB filiālbibliotēkā “Rēzna”, bērnu literatūras nodaļā un vienlaikus arī apkalpojot lasītājus RCB ārējā apkalpošanas punktā Dienas aprūpes centrā bezpajumtniekiem un maznodrošinātajiem. Tieši šo periodu Santa uzskata par labāko pieredzi saskarsmē ar cilvēkiem no visdažādākajām sociālajām grupām. Šobrīd Santa ir galvenā bibliotekāre RCB Pieaugušo literatūras nodaļā, kur komunicē ar vidēji 500 bibliotēkas lietotājiem dienā.

Literatūra un mūzikas ir lietas, bez kurām Santa nespēj iedomāties savu dzīvi. Iegūtais humanitāro zinātņu maģistra grāds filoloģijā oficiāli apstiprina grāmatu lasīšanas un tekstu rakstīšanas prasmi, bet nu jau piecus gadus ilgā atkarība no Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes jauktā kora “Aura” apliecina neizārstējamu piederību lielākajai sirdslietai – mūzikai.

Tāpat kā pārējie LBB JSS biedri, Santa vēlas mainīt sabiedrības priekšstatus par bibliotēku un bibliotekāriem mūsdienu pasaulē. Darbs bibliotēkā lielā mērā ir balstīts uz entuziasmu, tādēļ Santa uzskata, ka dalība LBB JSS vairos bibliotekāra profesijai nepieciešamo enerģiju, kā arī tā noteikti būs iespēja papildināt savas zināšanas un dalīties ar darba procesā gūto pieredzi.

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s