Elīna Sniedze

Raksti Elīnai:
elina.sniedze@gmail.com

Elīna ir ieguvusi bakalaura grādu LU Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas pārvaldības bakalaura studiju programmā un pēc divu gadu studiju pārtraukuma ir uzsākusi studijas arī maģistra programmā. Pašlaik strādā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Galvenās krātuves Periodikas krātuves sektorā. Viņa ir aktīva, komunikabla un vienmēr smaidīga.

Pievienoties LBB Jauno speciālistu sekcijai Elīna nolēma, jo vēlējās iegūt jaunu pieredzi savā nozarē, papildināt zināšanas, kā arī nostiprināt motivāciju studēt bibliotēkzinātni un tas izdevās! Viņa ir iesaistījusies Vispasaules joku dienas sagaidīšanas akcijas koordinēšanā, piedalījusies IFLAcamp ne-konferencē Somijā un IFLAcamp Creative Laboratory Kaļiņingradā, kā brīvprātīgais palīgs piedalījās 4CanGurus konferencē Rīgā un kā dalībnieks un tulks 4CanGurus konferencē Preiļos, kā arī pārņēmusi LibDayLV organizēšanu.

Elīnu interesē biblioterapija, par to tapis arī viņas kursa darbs “Biblioterapijas pielietošana bērnu un pusaudžu dzīvē” un bakalaura darbs “Izglītības iespējas biblioterapijas nozarē”, kā arī piedalījusies BOBCATSSS 2013 Ankarā, Turcijā ar  referātu “The Need of Bibliotherapy for Children and Youngsters.”

Elīnas rakstu tematika ir saistīta ar lasīšanu un grāmatu saudzēšanu, to iegādi un meklēšanu; tie pieejami ŠEIT.

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: