Klinta Kalnēja

Klinta_K.png

Klinta pabeigusi RISEBA augstskolu un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā kvalifikācijā sabiedrisko attiecību menedžeris. Tā kā viņa vienmēr ļoti mīlējusi grāmatas, tad pēdējā mācību gadā augstskolā apjauta, ka savā iegūtajā profesijā nestrādās un ka viņas lielais dzīves aicinājums ir strādāt bibliotēkā.

Kopš 2013. gada Klinta strādā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā par bibliotekāri lasītāju apkalpošanas nodaļā. Darba plānā ietilpst ne tikai lasītāju apkalpošana, bet arī darbs ar bibliotēkas grāmatu izstāžu veidošanu, grafisko noformēšanu, sociālo tīklu uzturēšanu bibliotēkas aktivitāšu popularizēšanai, datornodarbību vadīšana senioriem, kā arī daudzi citi pienākumi.

Šogad Klinta ieguvusi maģistra grādu – Bibliotēkzinātnē un informācijā.

Klintu interesē viss, kas saistīts ar sociālajiem tīkliem, to izmantošanas iespējām, grāmatām un mūziku.

Pievienoties LBB Jauno speciālistu sekcijai Klinta nolēma pēc dalības konferencē 4CanGurus. Viņa uzskata dalību šajā sekcijā par lielisku iespēju būt “kustībā”, iegūt jaunus kontaktus, radošas idejas, pozitīvas emocijas, piedalīties jaunu projektu veidošanā, lai pilnveidotu sevi kā bibliotēku nozares pārstāvi, iegūtu personisku izaugsmi un idejas savas darba vietas Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas attīstībai.

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.