Elīna Sniedze

Elīna_S

Raksti Elīnai:
elina.sniedze@gmail.com

Elīna ir ieguvusi bakalaura grādu LU Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas pārvaldības bakalaura studiju programmā un pēc divu gadu studiju pārtraukuma ir uzsākusi studijas arī maģistra programmā. Pašlaik strādā Latvijas Universitātes Bibliotēkā. Viņa ir aktīva, komunikabla un vienmēr smaidīga.

Pievienoties LBB Jauno speciālistu sekcijai Elīna nolēma, jo vēlējās iegūt jaunu pieredzi savā nozarē, papildināt zināšanas, kā arī nostiprināt motivāciju studēt bibliotēkzinātni un tas izdevās! Viņa ir iesaistījusies Vispasaules joku dienas sagaidīšanas akcijas koordinēšanā, piedalījusies IFLAcamp ne-konferencē Somijā un IFLAcamp Creative Laboratory Kaļiņingradā, BOBCATSSS 2016 Lionā, Francijā, kā brīvprātīgais palīgs piedalījās 4CanGurus konferencē Rīgā un kā dalībnieks un tulks 4CanGurus konferencē Preiļos, kā arī pārņēmusi LibdayLV 2015 un 2016 organizēšanu.

Elīnu interesē biblioterapija, par to tapis arī viņas kursa darbs “Biblioterapijas pielietošana bērnu un pusaudžu dzīvē” un bakalaura darbs “Izglītības iespējas biblioterapijas nozarē”, kā arī piedalījusies BOBCATSSS 2013 Ankarā, Turcijā ar  referātu “The Need of Bibliotherapy for Children and Youngsters.”

Elīnas raksti pieejami ŠEIT.

Advertisements

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.