Posted in Vispārīgi raksti

Arī šogad sagaidījām Pirmo adventi kopā

Tradīcijas ir laba lieta. Taču nelielas pārmaiņas arī ir svētīgas, tāpēc šoreiz nolēmām pulcēties pie Elīnas, mūsu jaunās vadītājas. Katrs parūpējās par savu kārumu – galdā cēlām pašu ceptas piparkūkas, siera salātus, rasolu un citus kārumus. Neiztikt arī bez Ziemassvētku tējas, karstvīna un mandarīniem.

Svētku galds

Kopā esot, nevar palikt garlaicīgi. It sevišķi, ja, putojot glazūru piparkūkām, tā netīšām izšķīst pa virtuves sienu un tuvāko apkārtni!

Uzzinājām daudz ko jaunu – Elīna dalījās savos iespaidos par nule notikušo Kurzemes bibliotekāru konferenci Liepājā, Dace informēja par LBB valdes sēdē spriesto, apmainījāmies ar idejām.

Vakars turpinājās radošas Ziemassvētku meistarklases gaisotnē, kuru vadīja Dace. Apguvām klūdziņu pīšanas tehniku no veciem žurnāliem. Vispirms katrs sagatavojām darbam nepieciešamos materiālus – klūdziņas. Lai iesildītos, katrs uzpinām pa divām zvaigznītēm, kuras itin labi iederēsies eglītes zaros. Tad pieķērāmies nopietnākam darbam – par visiem kopā mums tapa adventes vainags, kuru nodevām Elīnas gādīgajās rokās.

Adventes vainags

Paldies visiem, visiem,
kas uzbūra šo brīnumaino svētku noskaņu!

Advertisements

Autors:

Bibliotēku informācijas speciālistu interešu grupa

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s