Ierakstīts Vispārīgi raksti

BOBCATSSS 2015 – inovācijas, dizains, līdzdalība

Laikā no 2015. gada 28. līdz 30. janvārim bibliotēku un informācijas pārvaldības nozares studenti no visas pasaules tiksies Čehijas pilsētā Brno un iepazīsies ar citu valstu studentu pieredzi, kā arī dalīsies ar savu pētījumu atziņām par tādiem jautājumiem kā inovācijas, dizains un līdzdalība. Lai piedalītos starptautiskajā simpozijā BOBCATSSS, līdz 2014. gada 30. septembrim ir jāsagatavo pētījuma pieteikums kopsavilkuma formā par kādu no piedāvātajiem tematiem. Pētījuma rezultātus var izvēlēties prezentēt semināra, referāta, plakāta vai peča-kuča formātā.

Šajā sakarā, jaunajam studiju gadam sākoties, LBB JSS komanda apciemoja LU Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas pārvaldības pirmā kursa studentus, lai pastāstītu, kas ir BOBCATSSS, un iedrošinātu pirmkursniekus pieteikt savu dalību šajā starptautiskajā piedzīvojumā. Pēc pavisam īsa ievada devām studentiem iespēju nelielās grupās radīt pašiem savu pētījuma pieteikumu un prezentēt to pārējiem kursa biedriem. Viena no grupām izvēlējās pētīt bibliotēku iekārtojuma atbilstību bērnu vajadzībām, otra – dažādu izglītojošo spēļu pieejamību bibliotēkās, bet trešā – veidus, kā risināt ar informācijas pārbagātību saistītus jautājumus.

Ar prieku varam teikt, ka topošie “informācijas tīģeri” ir zinātkāri, erudīti un mērķtiecīgi izvēlējušies sev piemērotu studiju virzienu.

Autors:

Bibliotēku informācijas speciālistu interešu grupa

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.