Ierakstīts Vispārīgi raksti

Velobrauciens Koknesē

Kopā jautrāk! Tieši tāpēc esam nolēmuši tikties Koknesē, kur mūs sagaidīs Jauno speciālistu sekcijas aktīviste Antra Vasiļevska. Aicinām pievienoties ikvienu, kam patīk izkustēties un izmēģināt ko jaunu. Nav svarīgi, vai tu strādā bibliotēkā, vai arī tev vienkārši patīk braukt ar riteni, lasīt grāmatas vai pētīt interneta dzīles. Galvenais ir vēlme piedalīties.

Plāns ir pavisam vienkāršs: apmeklēsim Kokneses pagasta bibliotēku un bērnu bibliotēku (abas atrodas vienā ēkā), aizbrauksim līdz Rūdolfa Blaumaņa mājas pagalmam un Kokneses pilsdrupām, paviesosimies Likteņdārzā un Kokneses parkā un izmēģināsim spēkus velofotorallijā. Pusdienosim krodziņā (katrs pats sev sponsors). Pašam vakaram esam pietaupījuši ko pavisam neparastu un jautru, bet tas lai paliek kā pārsteigums.

Kokneses pilsdrupas
Foto: Zigurds Zaķis (CC-BY-NC)

Ja vēlies piedalīties, sameklē savā garderobē ko oranžu, ņem riteni pie sāna un 10. augusta rītā dodies uz Koknesi. Velofotorallijam noderēs kāds fotoaparāts vai arī telefonā iebūvēta kamera. Atceries par ūdeni un laba laika pieburšanu. Dod arī ziņu mums, lai zinām, cik daudz būsim.

Tiekamies Koknesē ap plkst. 10:15 pie Kokneses pagasta bibliotēkas (1905. gada iela 7) vai arī pievienojies mums vilcienā Rīga-Krustpils, kas no Rīgas atiet plkst. 8:30.

Bicycool Library jeb Veloforšā bibliotēka Koknesē

Velobrauciens norit starptautiskā pasākumu cikla “Bicycool Library” jeb “Veloforšā bibliotēka” ietvaros, ko koordinē kolēģi no Polijas.

 

Autors:

Bibliotēku informācijas speciālistu interešu grupa

Viena doma par “Velobrauciens Koknesē

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.