Posted in Vispārīgi raksti

Latvijas bibliotēku humora arhīvs

Sveiciens pavasarī!

Ir pagājis gads kopš aicinājām iesaistīties Latvijas bibliotēku humora arhīva veidošanā. Ik pa laikam mūsu e-pastā “ieripo” kāds joku stāsts vai smieklīgs atgadījums no bibliotēku dzīves. Aicinām jūs arī šogad iesūtīt joku stāstus, kuri jūsu bibliotēkā ir izraisījuši smieklu vilni. Aicinām piedalīties gan bibliotēkas lietotājus, gan bibliotēku darbiniekus!

Iesūtīt savu joku stāstu ir vienkārši. Dodies uz Latvijas bibliotēku humora arhīvu, aizpildi iesūtīšanas formu un iesūti. Ir iespēja novērtēt jau iesūtītos joku stāstus, vari arī iepazīties ar 2012. gada un 2011. gada topu. Ja aktivitāte būs liela, izveidosim aprīļa beigās arī šī gada joku stāstu topu, kurā apkoposim, kā Latvijas bibliotēku humora arhīva lasītāji būs novērtējuši jaunos joku stāstus.

NB! Esot pierādīts, ka smiešanās paildzinot cilvēka mūžu, tādēļ piepildi savu un citu ikdienu ar smiekliem!

Advertisements

Autors:

Sabiedriska, jautra un noslēpumaina studente, kas priecājas par visu, bet visvairāk mīl balonus un lietu. Pašlaik studē LU Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas pārvaldības bakalaura studiju studiju programmā, kur nokļuvusi līdz otrajam kursam. Brīvajā laikā patīk dziedāt, krist citiem uz nerviem un pagatavot ko garšīgu. Tic, ka informācija ir spēks un reizēm vienīgais glābiņš ir pārmaiņas!

One thought on “Latvijas bibliotēku humora arhīvs

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s