Posted in Jaunie speciālisti Latvijā

Ģenerālmēģinājums jaunu tradīciju aizsākumam

Svētki ir laiks, kad dalīties – dalīties ar labām domām, labiem vārdiem. Tas ir arī laiks, kad smelties spēkus un gūt iedvesmu. Tā notika arī ar mums un mūsu atbalstītājiem, sagaidot un arī atzīmējot LBB JSS emuāra lielo divgadi!

Ir skaidrs, ka sasniegtais gūts pateicoties mūsu iekšējam virzītājspēkam, pozitīvajai enerģijai, ko saņemam no saviem labvēļiem, un apziņai, ka ir jāiet uz priekšu. Taču, lai arī divi gadi varētu šķist daudz, tomēr atrodamies savas attīstības “maģistrāles” sākuma posmā. Tāpēc jāsaka liels paldies mūsu sargeņģeļiem, kuri visu šo laiku ir bijuši kopā ar mums.

Šķiet, šī divgade ir arī mūsu “lūzuma” punkts – ja līdz šim esam vairāk devuši, atspoguļojot to, ko esam iemācījušies, iepazīstoties ar bibliotekārajām tradīcijām gan tepat Latvijā, gan pasaulē, tad turpmāk vēlamies būt vairāk atvērti ideju mijiedarbībai, vēlamies pārmaiņas un šajā sakarā ceram uz ‘plecu pie pleca’ sadarbību ar mūsu draugiem un atbalstītājiem. Un kāpēc gan ne? – Pārmaiņas iedvesmo!

Kopā sanākšana bija izdevusies! Kāds maģisks vilnis vienoja mūs – varbūt tas bija sirdsmiers, varbūt mājīgā atmosfērā, bet varbūt tas, ka jutāmies iederīgi. Ceru, ka mūsu svinīgi iedvesmojošā pasākuma viesi piekritīs Sanitas teiktajam, ka:

“(..) vakardiena bija perfekts ģenerālmēģinājums jaunu tradīciju aizsākumam. Sanācām tik raiba publika, pārstāvot visdažādākās iestādes! Atrodoties dažādos karjeras posmos, izdevās smelties iedvesmu vienam no otra, uzzināt daudz jauna un dalīt prieka brīžus ar vairākiem jaunajiem kolēģiem viņu karjeras pirmsākumā. Tieši šāda neformāla tīklošana bez prezentācijām un jebkāda spiediena ir tas, kas Latvijas bibliotēku vidē ir pietrūcis. Paldies visiem atnākušajiem. Nākamajās reizēs ņemsim līdzi vēl vairāk draugu un kolēģu un uzdrošināsimies būt pašpietiekami, spilgti un atraisīsimies viens otram!”


Ieskatam fotogalerija no 15. marta pasākuma.

Autors:

LBB valdes locekle, LNB nacionālo digitālo informācijas resursu komplektēšanas eksperte

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s