Posted in Vispārīgi raksti

Informācijas tīģeri darbībā

Laikā no 4. līdz 8. martam ikviens informācijas, dokumentu, arhīvu un zināšanu pārvaldības, kā arī bibliotēkzinātnes un informācijas zinātnes students ir aicināts iesaistīties starptautiskajā projektā “Library Student Day in the Life”, kuru iniciējis Hack Library School. Lai piedalītos projektā, tev ir jāizvēlas, kurus sociālos medijus izmantosi savas ikdienas atspoguļošanai, kas būs tās lietas, par kurām rakstīsi, kā arī jāpiesaka sava dalība projektā. Ja tvītosi, atceries pievienot iezīmi #HLSDITL (Hack Library Student Day in the Life), kas ļaus itin viegli sekot visu projekta dalībnieku tvītiem.

Ciemos pie informācijas tīģera Zibu-Bibu

Projekta būtība ir dalīties ar savu ikdienu, sniedzot topošajiem nozares studentiem ieskatu, kas viņus varētu sagaidīt nākotnē, kā arī pašiem studentiem ir iespēja salīdzināt, cik līdzīgas vai atšķirīgas ir nozares studiju programmas citās augstskolās. Faktiski tā ir arī iespēja veidot starptautisku interešu tīklu.

Pašlaik jaunizveidotā projekta vikija lapā ir reģistrējušies 35 studenti no sešām valstīm (Amerikas Savienotajās Valstis, Itālija, Izraēla, Īrija, Ķīna un Lielbritānija), kā arī divi maģistru studiju programmas kursi no Lielbritānijas.

P.S. Ja zini kādu bibliotēku un informācijas nozares studentu no Latvijas Kultūras koledžas vai Latvijas Universitātes, pastāsti viņam par šo projektu.


Projekts “Library Student Day in the Life” veidots patapinot ideju no Bobijas Ņūmenas projekta “Library Day in the Life”, kas laikā no 2008. līdz 2012. gadam ir guvis lielus panākumus visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā.

Autors:

Bibliotēku informācijas speciālistu interešu grupa

2 thoughts on “Informācijas tīģeri darbībā

  1. Projektam pieteicies arī students no Turcijas. Interesanti, vai tā ir sagadīšanās, bet pagaidām projektam pieteikušies tikai maģistra studiju programmu studenti.

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s