Ierakstīts Vispārīgi raksti

Velobrauciens par bibliotēkām 2012

Nu jau otro gadu tiek organizēta starptautiskā riteņbraukšanas ne-konference “Velobrauciens par bibliotēkām”. Šogad, laikā no 28. jūlija līdz 7. augustam, tās dalībnieki dosies ceļā caur Baltijas valstīm Viļņa – Rīga – Tallina, ar mērķi sasniegt Helsinkus un apmeklēt starptautisko IFLA kongresu.

Tā ir iespēja popularizēt savu profesiju, savu bibliotēku, būt kopā ar kolēģiem no dažādām pasaules valstīm, piedalīties interesantos semināros un diskusijās par svarīgiem jautājumiem nozarē.

1. aprīlī izsludinātā reģistrācija nu ir slēgta un noskaidrojies, ka velobraucienā piedalīsies 107 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm – Zviedrijas, Somijas, Kanādas, ASV, Vācijas, Francijas, Serbijas, Mongolijas, Taivānas, Jaunzēlandes, Indijas u.c., protams, arī no Baltijas valstīm.


Vēlamies informēt kolēģus, kas izrādīja interesi un tos, kuri vēl neko par šo pasākumu nav dzirdējuši, ka šobrīd ikvienam bibliotekāram, lasītājam un citiem, kam bibliotēka ir svarīga, ir iespēja pieteikties un piedalīties velobrauciena atsevišķos posmos.


Kontaktpersona:

Ilze Marga
tālr. 67617207; 29219487
e-pasts: ilze.marga@inbox.lv

Autors:

Head of the “Sunny Days Library” Service Point of the Riga Central Library at the Children’s Clinical University Hospital.

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.