Posted in Vispārīgi raksti

Sagaidīsim vispasaules joku dienu kopā!

Sveiciens bibliotēku mīļiem!

Noteikti tev ir gadījies kāds pavisam interesants un jokains atgadījums, par kuru tu gribētu pastāstīt arī citiem bibliotēku mīļiem. Varbūt tas ir stāsts par kaut ko īpašu, kas atstāts grāmatā, varbūt sanācis kāds starpgadījums ar nepareizu grāmatas nosaukumu, varbūt kāds spilgts bibliotekāra vai bibliotēkas lietotāja izteiciens. Tādā gadījumā tev ir iespēja piedalīties Latvijas bibliotēku humora arhīva veidošanā un papildināšanā!

Piedalīties ir pavisam vienkārši! Dodies uz Latvijas bibliotēku humora arhīvu, kur izveidota ērti aizpildāma joku stāstu iesūtīšanas formaIesūti savu stāstu, vērtē citu bibliotēku mīļu iesūtītos stāstus un aicini piedalīties arī savus kolēģus un draugus!

Visa mēneša garumā (līdz pat 31. martam) notiks joku stāstu vērtēšana. Izlasot stāstu, tam var piešķirt līdz pat piecām zvaigznēm. 1. aprīlī – vispasaules joku dienā – tiks apkopots šī gada joku stāstu TOP 10, un vērtīgāko joku iesūtītāji tiks pie jaukām balviņām. Jāpiebilst, ka pagājušā gada TOP 10 jokus vērtēt var, bet 2012. gada topā tie iekļauti netiks.

Un atceries, ka ar 1. aprīli nekas nebeidzas – interesantos atgadījumus un jokus vari sūtīt, vērtēt un komentēt visa gada garumā.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā raksti 2012. gada joku stāstu akcijas koordinatorei Elīnai Sniedzei – elina.sniedze@gmail.com.

Advertisements

Autors:

LBB JSS vadītāja

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s