Ierakstīts Ne-konferences

Velotūre par bibliotēkām : 8. turpinājums #cyc4lib

Velokongresa devītā diena, 6.jūnijs

Pēdejā riteņbraukšanas diena, pieveikti 130 kilometri no Fürstenberg līdz galamērķim – Berlīnei. Solidarizējoties ar bibliotekāriem, tika ziņots par vairākiem mazākiem kopīgiem un individuāliem izbraucieniem arī citviet valstī. Apzinoties lielo veicamo attālumu, visa uzmanība tik vērsta uz mīšanos.

Jau iebraucot Berlīnē, atlikuši 10 km

Pieveikuši pirmos 34 kilometrus, bibliotekāri apstājās Zeigeleipark. Šajā dienā notika vairākas mazas apstāšanās lielā tempa un lielās slodzes dēļ. Velotūres dalībnieki bija sadalījušies grupiņās – daži braši turējās līdzi Macem, grupas līderim, citi izvēlējās nedaudz lēnāku tempu. Pec aptuveni 20 kilometriem – Oranienburg pilsētiņā daļa bibliotekāru sēdās vilcienā, lai atlikušo ceļa posmu spētu veikt laikā pirms nakts iestāšanās. Vidējais braukšanas ātrums – ap 18 km/stundā. Galapunts berlīnes dzelzceļa stacijā tika sasniegts nedaudz pirms pulksten 21.00, vairāk kā stundu priekš laika. Berlīnē velobraucēji šķīrās, lai dotos katrs uz savu apmešanās vietu. Prieks par paveikto bija neizsakāms.

Sasnieguši galamērķi, Berlin Hauptbanhof

Atpūtušies un izgulējušies, jau šodien bibliotekāri dodas uz Cycling for Libraries semināru un rīt dosies uz velodemonstrāciju. Turpini sekot jaunumiem, pašu bibliotekāru stāsti un velotūres vērtējums būs pieejami nedaudz vēlāk.

2 domas par “Velotūre par bibliotēkām : 8. turpinājums #cyc4lib

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.