Posted in Ne-konferences

Rīt pirmā riteņbraukšanas kongresa diena

Piecas Latvijas velo-bibliotekāres (tai skaitā arī es) deviņu dienu laikā plāno veikt 650 km distanci no Kopenhāgenas līdz pašai Berlīnei.

Šajā bibliotēku interešu pārstāvniecības (library advocacy) braucienā viņas nebūs vienas, līdzās būs jūtams Amerikas Savienoto Valstu, Austrālijas, Beļģijas, Čehijas, Dānijas, Francijas, Kanādas, Krievijas, Norvēģijas, Somijas, Vācijas un Zviedrijas kolēģu draudzīgais plecs.

Vakar Kopenhāgenā ieradās Ilze Marga, Irina Briede un arī es (Dace Ūdre). Un šodien mūsu pulciņam pievienosies Silvija Tretjakova un Ilze Čilipāne. Katra no mums ir sagatavojusi mājasdarba uzdevumu, kuru, aktīvi iesaistoties diskusijās un dibinot kontaktus, centīsies atrisināt šo deviņu dienu laikā.

Mūsu mājasdarbu saraksts:

Šodienas plānā ir apskatīt pilsētu un vakara pusē doties uz “atspēriena punkta” (kick-off) pasākumu Kopenhāgenas Galvenajā bibliotēkā. Rīt mēs tiksimies pie Dānijas Karaliskās bibliotēkas (Melnā dimanta) un dosimies ceļā pretim Berlīnei.

Mūs sagaida neprātīgas prāta vētras, mērojams neprātīgi garš ceļa gabals un galvenais, ka mēs būsim kopā ar 100 tikpat neprātīgiem bibliotekāriem un bibliotēku mīļiem kā mēs.

Turpmāko divu nedēļu laikā centīsimies regulāri informēt, cik tālu esam tikuši un ko esam redzējuši un dzirdējuši. Kā arī veidosim momentuzņēmumu sēriju.

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem mūsu atbalstītājiem un sponsoriem.
Paldies, ka jūs mums esat!

Mūsu velo-bibliotekāru atbalstītāji un sponsori

Autors:

LBB valdes locekle, LNB nacionālo digitālo informācijas resursu komplektēšanas eksperte

Izsaki viedokli!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s